smaller font default font larger font

Hoparlörlü (Kendinden Ses Sistemli) Konuşma Kürsüleri

Kendiliğinden  ses  sistemli  hoparlörlü  kürsülerimizde; hoparlörler, twitter, amfilikatör, mikrofon, kurum  amblemi  komple  kullanıma  hazır  halde satışa  sunulmaktadır.

Gerçek mobilya olan, çam ve mdf üzerine masif kaplamalı konuşma kürsülerimiz; Her yönden zarif çizgiler içeren gerçek protokol konuşma kürsüleridir.

Kürsü üzerindeki hoparlörler  toplam 140 W Çıkış gücüne sahiptir.  İki adet whoofer (bas) Doğal ses sunumuna  destek  olarak ayrıca 1 adet twitter (tiz) hoparlör kürsü üzerinde mevcuttur.

Bu teknik özellikler ve yüksek çıkış gücü sadece konferans salonları gibi iç mekanlarda değil küçük meydanlıklar  v.s. gibi  daha geniş dış mekanlarda da oldukça etkili, yeterli  bir ses çıkış gücü sağlar.

 Amfilikatör sistemine  USB  Girişi,  MMC-SD vb. kartlar, MP3 Çalarlar, DVD yada CD Çalardan bağlanarak Hatip  konuşurken fon müziği v.b.  uygulamalar  rahatlıkla  çalıştırılabilmektedir. 

İstendiğinde kullanılabilen eko özelliğide yine gelişmiş amfilikatör cihazımızda standart olarak mevcuttur. 

Sistemde bir adet ışıklı uçlu hassas sabit mikrofon (kazboyun) ve buna ek olarak iki adet telsiz mikrofon olmak üzere aynı anda devrede olan üç adet mikrofon bulunmaktadır.

Telsiz  Mikrofon  Seçenekleri;

Sabit Mikrofon haricinde basın mensupları veya izleyicilere gezdirmek üzere telsiz çiftli mikrofonu; 1 el mikrofonu + 1 Yaka mikrofonu  yada 2 el mikrofonu  yada  2 yaka mikrofonu şeklinde alt seçenekleri isteğinize bağlı olarak değişebilmektedir.

Ek seçenekler  (isteğe bağlı olarak):

Kesintisiz  güç  kaynağı   (UPS)

Hatip  için  halojen  aydınlatma

Kürsü  renklerinde  geniş  renk seçenekleri;   

Orta ceviz, açık ceviz, koyu ceviz,  maun,  çay  rengi, koyu çay rengi,  venge  rengi,  fındık rengi, kiraz  rengi,  krem lake, siyah  lake  v.b.  sipariş  üzerine  çalışılabilecek  diğer  renkler.)


(Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

 

Ürünler Menüsü

Yasal Uyarı: 
Sitemizde yer alan her türlü resim yada faydalı model patenti alınmış olan her türlü Modellerin ve ürünlerin yazılı izin alınmadan kullanılması durumunda mutlaka dava açılacaktır.
Bu tür suçlar fikir ve sanat eserleri ile ilgili kanunlar nezdinde pek çok ağır cezalarla tecziyelendirilmektedir.