smaller font default font larger font

TAKMATİK - KLASİK MAKAM OTO PLAKALARI

Takmatik yada Klasik sistem makam oto plakalarımız komple prinç döküm harf ve çerçevelidir.

Alt zemini aliminyum üstüne pleksiglas ve onunda üstünde prinç döküm harf ve çerçevelerden monte edilerek imal edilmektedir.

Takmatik sistemli makam oto plakalarımızda tüm parçaları paslanmaz çelikten oluşan ve;

Tampona takılan paslanmaz çelik yaylı mekanizma ve sivil plakalar kullanılacağı zaman kullanılan yine paslanmaz çelikten sivil plaka altlıklarından oluşan takmatik plaka montaj aparat sistemi yer almaktadır. (Sivil plaka altlıklarına sivil plakalar içinden sürülerek yerleştirilmekte ve sürekli o şekilde konforlu bir kullanım ve gerektiğinde saniyeler içinde resmi – sivil plaka değişim işlemi yapılabilmektedir.)

Paslanmaz çelik aparat sistemimiz komple paslanmaz çelik olup malzeme kalınlığı 1 mm dir.

Takmatik yada klasik makam oto plakalarımız ve paslanmaz çelik takmatik aparat sistemlerimiz ülke çapında talep edilen alanındaki en kaliteli ve sağlam ürünler olarak haklı bir üne sahiptir.

Önemli Uyarı:  Firmamız aliminyum standart plakalar üretmemektedir.  (Bu tip plakalar TŞOF Tarafından bastırılmaktadır.)

Firmamız sadece özel  prinç döküm makam otosu  plakaların satışını yapmaktadır.  Ancak bu plakaların da sipariş edilebilmesi için;

1. TŞOF Tarafından basılmış olan plakanın aslının da bulunması gerekmektedir.  Yani bu orijinal plakalar bastırıldıktan sonra prinç döküm plaka için firmamıza başvurulması gerekmektedir.

2.  Bu plakaların sipariş edilebilmesi için  mutlaka   Vali, Kaymakam, Başsavcı v.b.  İta  Amirlerinin yazılı onaylarının bulunması gerekmektedir.

3.  Firmamızdan  alınan  prinç dökme  plakaların  üzerine  resmi mühür  yaptırılması  ve  bununla  ilgili  harç  v.b.  ödemelerin  yetkili kurumlar nezdinde yatırılması vs. tamamen müşteri sorumluluğundadır.

4. Özel şahıslara yada şirketlere hiçbir şart altında prinç döküm plaka, otofors direği, çakar lamba, araç ses sistemi v.b. satışı yapılmamaktadır.


(Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

View the embedded image gallery online at:
http://dalinreklam.org/makamotoplakalari#sigFreeId8593ebb311

Ürünler Menüsü

Yasal Uyarı: 
Sitemizde yer alan her türlü resim yada faydalı model patenti alınmış olan her türlü Modellerin ve ürünlerin yazılı izin alınmadan kullanılması durumunda mutlaka dava açılacaktır.
Bu tür suçlar fikir ve sanat eserleri ile ilgili kanunlar nezdinde pek çok ağır cezalarla tecziyelendirilmektedir.