smaller font default font larger font

PRİNÇ LEVHALAR - TABELALAR

Kamu Binaları Servis, Şube, Makam Odaları için imal ettiğimiz lüks prinç levhalar ülkemizde haklı bir üne sahip kendi alanındaki en güzel ve sağlam ürünlerdir.

Prinç levhalarda genellikle en alt zemin altın yaldız ahşaptır. Bunun üstündeki levha ise asit indirme ve koruyucu vernikli prinç levhadır.

Prinç levhalar her şekil, her ebat, her renkte tamamen müşteri isteklerine göre özel olarak imal edilmektedir.

Malzeme olarak asla hurda prinç çektirilmemekte, saf temiz prinç levhalara işleme yapılmaktadır.

Ayrıca görünümü sarı olan süblime baskı sarı yada gümüş renkli teneke levhalara karşı siz değerli müşterilerimizi uyarmayı borç biliriz. Bu tür levhalar çok ucuz ama son derece sınırlı bir ömre sahiptir. Ayrıca görüntü olarak da prinç levhaya göre oldukça basit ve yazıları da solgun görünürler.

Bazı firmaların web siteleri ve kataloglarında firmamızın ürünlerinin resimlerini kendi imalatlarıymış gibi resim hırsızlığı yaparak sergilediklerini maalesef görüyoruz. Bu firmalarla ilgili firmamız gerekli hukuki girişimlerde bulunmakla beraber asla üretemeyecekleri kalitedeki ürünleri kendi ürünleri gibi lanse etmeye çalışan bu tür sahtekar kişi ve firmalara karşı dikkatli olmanızı önemle rica ediyoruz.

Ölçüleri konuyla ilgili nizamlara uygundur.


(Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

View the embedded image gallery online at:
http://dalinreklam.org/princlevhalar#sigFreeId3c87b81787

Ürünler Menüsü

Yasal Uyarı: 
Sitemizde yer alan her türlü resim yada faydalı model patenti alınmış olan her türlü Modellerin ve ürünlerin yazılı izin alınmadan kullanılması durumunda mutlaka dava açılacaktır.
Bu tür suçlar fikir ve sanat eserleri ile ilgili kanunlar nezdinde pek çok ağır cezalarla tecziyelendirilmektedir.