smaller font default font larger font

Adliye, Cumhuriyet Başsavcılığı Çelenkleri

Adliye, Bölge İdare Mahkemesi, Bölge Adliye Mahkemesi, Cumhuriyet Başsavcılığı Çelenklerimiz  kurumların isteğine göre 90, 100, 110 yada 120 cm ebatlarında imal edilebilmektedir. En çok sipariş edilen ebatlar 100 ve 110 cm ebadındaki çelenklerdir.

Metal çelenklerimizde gövde kalınlığı 2 mm kalınlığında, kenarı 1*1 cm lama demirle koruyucu olarak çerçeveli elektrostatik fırın boyalıdır.

Çelenklerimizin ayaklarıda elektrostatik fırın boyalıdır. Dengeli bir ayak açıklığına sahiptir. Malzeme et kalınlığı asgari 1.5 mm dir.

Çelenklerimizdeki yapraklar saf prinç levhadan presli kabartmadır. Çelenk gövdesine tek tek perçinlidir. Asla yapıştırma vs. değildir.

Çelenkteki yazılar saf  prinç dökümdür ve çelenk gövdesine ikişer vida ile monte edilmiştir. Kesinlikle yapıştırma v.b.basit yöntemler kullanılmaz.

Fiberglas gövdeli, metal ayaklı çelenklerde sadece  90 cm çaplı model vardır. Gövde cam elyaflı kalın fiberglas dökümdür. Yaprakların bulunduğu kısım oldukça derin kabartmadır. Amblemin işlendiği kısım ise genel gövdede biraz daha yüksek olup; oldukça hareketli bir görünümü vardır. Ayaklar elektrostatik fırın boyalıdır. Hafif olması taşıma kolaylığı  sağlar.

Sitemizdeki Çelenk Referanları sayfamızda bizden çelenk alan kurumların listesi vardır. Dilediklerinize ürün kalitemizi sormanızı rica ederiz.


 

(Resimleri  büyütmek  için  üzerine tıklayınız)

Ürünler Menüsü

Yasal Uyarı: 
Sitemizde yer alan her türlü resim yada faydalı model patenti alınmış olan her türlü Modellerin ve ürünlerin yazılı izin alınmadan kullanılması durumunda mutlaka dava açılacaktır.
Bu tür suçlar fikir ve sanat eserleri ile ilgili kanunlar nezdinde pek çok ağır cezalarla tecziyelendirilmektedir.