smaller font default font larger font

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Çelenkleri

ggg      Ak Parti Çelenkleri  90, 100, 110 cm çapında imal edilmektedir. En çok tercih edilenler 100 cm çapında, 175 cm boyunda olan metal kabartma gövdeli çelenklerdir. Hem komple prinç aksesuarlı metal hemde fiberglas gövdeli seçenekler mevcuttur. Tüm Türkiye çapında  100 den fazla Ak Parti yönetim birimine (İl Başkanlığı, İlçe Başkanlığı) çelenk imal ettik ve bunlar müşterilerimiz tarafından çok beğenildi. 

Metal çelenklerimizin üstün teknik özellikleri şöyledir;

     Metal çelenklerimizde  gövde  kalınlığı  2 mm kalınlığında, kenarı 1*1 cm lama demirle koruyucu olarak çerçeveli  elektrostatik fırın boyalıdır.

     Çelenklerimizin  ayaklarıda elektrostatik  fırın  boyalıdır. Dengeli bir ayak açıklığına sahiptir. Malzeme et kalınlığı asgari 1.5 mm dir.

     Çelenklerimizdeki  yapraklar  saf prinç levhadan  presli kabartmadır.  Çelenk gövdesine tek tek perçinlidir. Asla yapıştırma vs. değildir.

     Çelenkteki  yazılar saf prinç döküm harfler olup  çelenk gövdesine ikişer adet vida ile vidalıdır. Kesinlikle yapıştırma v.b. basit işçilikler kullanılmaz.

     Fiberglas gövdeli, metal ayaklı çelenklerde sadece  90 cm çaplı model vardır. Gövde cam elyaflı kalın fiberglas dökümdür. Yaprakların bulunduğu kısım  oldukça derin kabartmadır. Amblemin işlendiği kısım ise genel gövdede biraz daha yüksek olup;  oldukça hareketli bir görünümü vardır. Ayaklar elektrostatik fırın boyalıdır.  Hafif olması taşıma kolaylığı  sağlar. 


 (Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

Ürünler Menüsü

Yasal Uyarı: 
Sitemizde yer alan her türlü resim yada faydalı model patenti alınmış olan her türlü Modellerin ve ürünlerin yazılı izin alınmadan kullanılması durumunda mutlaka dava açılacaktır.
Bu tür suçlar fikir ve sanat eserleri ile ilgili kanunlar nezdinde pek çok ağır cezalarla tecziyelendirilmektedir.