smaller font default font larger font

Demokratik Sol Parti (DSP) Çelenkleri

Demokratik Sol Parti (DSP) Çelenklerimiz, müşterilerimizin isteğine göre 90 ya da cm çaplarında imal edilebilmektedir. En çok sipariş edilen ebatlar 90 cm ebadındaki çelenklerdir.

Çelenk üzerindeki çiçeklerin üçte biri kadar yedek yapma çiçek ayrıca ürünle beraber standart olarak gönderilmektedir.

Metal çelenklerimizde gövde kalınlığı  2 mm kalınlığında, kenarı 1*1 cm lama demirle koruyucu olarak çerçeveli elektrostatik fırın boyalıdır.

Çelenklerimizin  ayakları da elektrostatik fırın boyalıdır. Dengeli bir ayak açıklığına sahiptir. Malzeme et kalınlığı asgari 1.5 mm dir.

Çelenklerimizdeki yapraklar saf prinç levhadan presli kabartmadır. Çelenk gövdesine tek tek perçinlidir. Asla yapıştırma vs. değildir.

Çelenkteki yazılar saf prinç döküm harfler olup çelenk gövdesine ikişer adet vida ile vidalıdır. Kesinlikle yapıştırma v.b. basit işçilikler kullanılmaz.

Fiberglas gövdeli, metal ayaklı çelenklerde 90 cm çapında tek model vardır (Ancak renk seçenekleri mevcuttur).Gövde cam elyaflı kalın fiberglas dökümdür. Yaprakların bulunduğu kısım  oldukça derin kabartmadır. Amblemin işlendiği kısım ise genel gövdede biraz daha yüksek olup; oldukça hareketli bir görünümü vardır. Ayaklar elektrostatik fırın boyalıdır.  Hafif olması taşıma kolaylığı  sağlar.

Sitemizdeki Çelenk Referansları sayfamızda bizden çelenk alan kurumların listesi vardır. Dilediğiniz müşterimize ürün kalitemizi sormanızı rica ederiz.

Ürünler Menüsü

Yasal Uyarı: 
Sitemizde yer alan her türlü resim yada faydalı model patenti alınmış olan her türlü Modellerin ve ürünlerin yazılı izin alınmadan kullanılması durumunda mutlaka dava açılacaktır.
Bu tür suçlar fikir ve sanat eserleri ile ilgili kanunlar nezdinde pek çok ağır cezalarla tecziyelendirilmektedir.