smaller font default font larger font

Baro Başkanlığı-Temsilciliği Çelenkleri

Baro Başkanlığı ve Baro İlçe Temsilciliği Çelenklerimiz, müşterilerimizin isteğine göre  90, 100 yada 110 cm çaplarında imal edilebilmektedir. En çok sipariş edilen ebatlar 90 ve 100 cm ebadındaki çelenklerdir.

Çelenk üzerindeki çiçeklerin üçte biri kadar yedek yapma çiçek ayrıca ürünle beraber standart olarak gönderilmektedir.

Metal çelenklerimizde gövde kalınlığı 2 mm kalınlığında, kenarı 1*1 cm lama demirle koruyucu olarak çerçeveli  elektrostatik fırın boyalıdır.

Çelenklerimizin ayakları da elektrostatik fırın boyalıdır. Dengeli bir ayak açıklığına sahiptir. Malzeme et kalınlığı asgari 1.5 mm dir.

Çelenklerimizdeki yapraklar saf prinç levhadan  presli kabartmadır. Çelenk gövdesine tek tek perçinlidir. Asla yapıştırma vs. değildir.

Çelenkteki  yazılar saf prinç döküm harfler olup  çelenk gövdesine ikişer adet vida ile vidalıdır. Kesinlikle yapıştırma v.b. basit işçilikler kullanılmaz.

Çelenklerimizdeki bazı modellerde kullanılan yapma çiçekler polyester kumaştan çiçekler olup yıkanabilirler.

Fiberglas gövdeli, metal ayaklı çelenklerde 90 cm çapında tek model vardır (Ancak renk seçenekleri mevcuttur).Gövde cam elyaflı kalın fiberglas dökümdür. Yaprakların bulunduğu kısım oldukça derin kabartmadır. Amblemin işlendiği kısım ise genel gövdede biraz daha yüksek olup; oldukça hareketli bir görünümü vardır. Ayaklar elektrostatik fırın boyalıdır.  Hafif olması taşıma kolaylığı  sağlar.

Sitemizdeki Çelenk Referansları sayfamızda bizden çelenk alan kurumların listesi vardır. Dilediğiniz müşterimize ürün kalitemizi sormanızı rica ederiz.


(Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

Ürünler Menüsü

Yasal Uyarı: 
Sitemizde yer alan her türlü resim yada faydalı model patenti alınmış olan her türlü Modellerin ve ürünlerin yazılı izin alınmadan kullanılması durumunda mutlaka dava açılacaktır.
Bu tür suçlar fikir ve sanat eserleri ile ilgili kanunlar nezdinde pek çok ağır cezalarla tecziyelendirilmektedir.